CMC NA ŚWIECIE
CMC to globalne przedsiębiorstwo zajmujące się recyklingiem, produkcją i przetwórstwem stali. Naszą stal można znaleźć na stadionach futbolu amerykańskiego, na niemieckich lotniskach, w infrastrukturze budowanej w Arabii Saudyjskiej, w wieżowcach Singapuru oraz w innych znanych budowlach na całym świecie, a w Polsce - m.in. w budynku Warsaw Spire.
CMC W POLSCE - www.cmc.com
CMC Poland Sp. z o.o. jest liderem wśród polskich producentów wyrobów długich ze stali, sprzedaje swoje wyroby na rynek krajowy i rynki zagraniczne. CMC Poland Sp. z o.o. produkuje wyroby gorącowalcowane długie w oparciu o wsad pochodzący z własnej stalowni elektrycznej, dla której podstawowym surowcem do przetapiania jest złom stalowy pochodzący z recyklingu.

Dobrą markę naszych produktów gwarantuje ponad 120 lat doświadczenia i tradycji oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie produkcji, ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy.

Obecnie CMC Poland zatrudnia w całej Polsce ok. 2850 pracowników.

Zakłady CMC w Polsce:
 • Główna siedziba w Zawierciu (Pion Handlowy, Personalny, Prawny, Finansowy, IT, Logistyka, BHP oraz Kontrola Jakości),
 • Huta i Strzępiarka złomu w Zawierciu,
 • Zakłady Złomowe dostarczające złom do zawierciańskiej huty – zlokalizowane w 12 miejscach w całej Polsce (Bydgoszcz, Chrzanów, Gdańsk, Herby, Katowice, Konin, Koszalin, Lublin, Olsztyn, Raczki, Świdnica, Zębiec),
 • Zbrojarnia w Zawierciu, Zbrojarnia w Żyrardowie, Zbrojarnia w Rzeszowie, zajmujące się przetwórstwem stali,
 • Zakład produkujący siatki zbrojeniowe w Dąbrowie Górniczej i w Zawierciu,
 • Biuro Projektów Konstrukcji Żelbetowych w Katowicach,
 • Finansowe Centrum Usług Wspólnych w Katowicach.
BENEFITY DLA PRACOWNIKÓW I ICH RODZIN
STABILNE WARUNKI ZATRUDNIENIA
Oferujemy pracę na pełny etat oraz umowę o pracę.
 • Minimalne wynagrodzenie zasadnicze w firmie od września 2023 r. wynosi 6 000 zł brutto.
DODATKOWE FINANSE
Polegamy na zaangażowaniu naszych pracowników w pracę, dlatego poza wynagrodzeniem zasadniczym, dodatkowo oferujemy:
 • system premii kwartalnej, gdzie wysokość premii zależy od wyników finansowych firmy i wyników poszczególnych wydziałów, maksymalnie do 24% zasadniczego, kwartalnego wynagrodzenia danego pracownika,
 • dodatek do wynagrodzenia z okazji Dnia Hutnika,
 • dodatki zmianowe,
 • możliwość uzyskania pożyczek z Pracowniczej Kasy Zapomogowo - Pożyczkowej.
CMC PO GODZINACH - ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH
W ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych CMC proponuje dla pracowników i ich rodzin bogaty pakiet świadczeń:
 • dofinansowanie do wczasów (szeroka oferta krajowa),
 • dofinansowanie do kolonii i półkolonii dla dzieci,
 • karty przedpłacone dla dzieci pracowników z okazji Dnia Dziecka i Mikołajek,
 • karty przedpłacone dla pracowników na cele rekreacyjne (raz w roku).
Ponadto ze środków funduszu socjalnego pracownicy mogą otrzymać pożyczki na cele remontowe i zapomogi losowe, pomoc finansową na wyprawkę szkolną dla swoich dzieci.

KARTA SPORTOWA w PROGRAMIE MULTISPORT
Pracownicy i członkowie ich rodzin mogą korzystać z kart ogólnopolskiego programu Multisport, które uprawniają do korzystania z zajęć sportowych i rekreacyjnych we wskazanych obiektach na terenie całego kraju.

DOSTĘP DO NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII
Nowoczesne systemy IT, zmodernizowane linie technologiczne i najnowocześniejszy elektryczny piec łukowy pozwalają nam osiągać bardzo dobre wyniki i motywują nas do ciągłego rozwijania kompetencji zawodowych.

GRUPOWE UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE
Oferujemy dobrowolne ubezpieczenie grupowe na życie dla pracowników oraz ich rodzin na preferencyjnych warunkach. Ubezpieczyciel oferuje cztery warianty ubezpieczenia, które różnią się wysokością świadczeń oraz składki ubezpieczeniowej.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
Od 2016 r. zapewniamy pracownikom bezpłatną prywatną opiekę medyczną świadczoną przez firmę Medicover w ramach ogólnopolskiego programu, z przyzakładową placówką medyczną w Zawierciu.

OTOCZENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE
Zaangażowanie w życie lokalnych społeczności wzmacnia naszą reputację, buduje dobre relacje oraz inspiruje do podejmowania działań przez pracowników. Wspieramy liczne akcje, inicjatywy ważne dla mieszkańców Zawiercia i okolic oraz pasje naszych pracowników. W ostatnich latach mieliśmy okazję wesprzeć finansowo i uczestniczyć w sztafecie Business Run Katowice, wesprzeć półmaraton w Zawierciu, charytatywną akcję jednego z pracowników CMC – „Patrząc w góry 1100 km dla Nicole”, Jurathlon.

Wspieramy lokalne instytucje i organizacje: Państwową Straż Pożarną, Orkiestrę Dętą CMC, Stowarzyszenie "Amazonki", Szpital Powiatowy w Zawierciu oraz wiele innych w zależności od bieżących potrzeb.
Corocznie od kilkunastu lat w sobotę przed Wigilią Świąt Bożego Narodzenia organizujemy na terenie Zawiercia akcję „Mikołaje CMC”, podczas której nasi pracownicy w strojach Mikołajów rozdają zawierciańskim dzieciom maskotki i słodycze.

LICZY SIĘ WNĘTRZE - LICZĄ SIĘ SPORTOWE EMOCJE
Lokalnie wspieramy drużyny sportowe (jesteśmy sponsorem tytularnym), które mają rzeszę fanów wśród naszych pracowników:
 • klub siatkówki męskiej grający w PlusLidze - Aluron CMC Warta Zawiercie - aluroncmc.pl
 • klub piłki ręcznej grający w I lidze – KS Viret CMC Zawiercie - viretzawiercie.pl
 • Wiemy, że wielu mieszkańców Zawiercia oraz naszych pracowników całym sercem aktywnie kibicuje lokalnym drużynom sportowym, a szczególnie naszemu klubowi siatkarskiemu. Wielu z nich aktywnie działa w klubie kibica „Jurajska Armia” (nazwa pochodzi od regionu, w którym położone jest Zawiercie – Jura Krakowsko-Częstochowska), będącym przykładem świetnej oddolnej akcji mieszkańców, którzy zjednoczyli swoje siły i w sposób bardzo profesjonalny i oddany kibicują swojej drużynie nie tylko w lokalnych meczach, ale również wyjazdowych.

Najnowsze oferty pracy od CMC POLAND

  do góry