<?php echo $data['company_name']; ?> <?php echo $data['company_name']; ?> <?php echo $data['company_name']; ?> <?php echo $data['company_name']; ?> <?php echo $data['company_name']; ?> <?php echo $data['company_name']; ?> <?php echo $data['company_name']; ?>
O Early Stage
Early Stage to szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, działająca od 1993 roku. Zaczynaliśmy na warszawskim Mokotowie w mieszkaniu, jako mała rodzinna firma. Działalność rozpoczęła nauczycielka i autorka materiałów - Joanna Zarańska, dla której jakość nauczania zawsze stała na pierwszym miejscu. Dziś misja jest kontynuowana oraz rozwijana przez córkę, Tonię Bochińską, a Early Stage posiada już ponad 800 placówek w całej Polsce, w których uczymy 42 000 uczniów.

Działamy na zasadzie franczyzy, a filie Early Stage otwierają angliści. Współpracuje z nami 136 właścicieli szkół, którzy posiadają własne franczyzy na bezpiecznych warunkach finansowych i bez opłaty wstępnej.

Nasz system wartości opiera się na relacjach, tolerancji, otwartości oraz konstruktywnym feedbacku. Naszym lektorom oraz partnerom biznesowym oferujemy przede wszystkim bezpieczeństwo i stabilność współpracy oraz możliwości rozwoju i awansu finansowego. Dążymy do tego poprzez różne działania wewnętrzne na rzecz pracowników oraz franczyzobiorców, które zostały zauważone i docenione przez portal MarkaPracodawcy. Wyróżniono nas godłem “Friendly Workplace 2022” oraz przyznano Nagrodę Specjalną za budowanie kultury organizacyjnej w oparciu o wartości etyczne, kulturę organizacyjną oraz zaangażowanie na rzecz tworzenia zdrowego, przyjaznego miejsca pracy.

Dołącz do nas!
Znasz dobrze język angielski i lubisz pracować z dziećmi oraz młodzieżą? Dołącz do naszego zespołu - poszukujemy lektorów języka angielskiego do naszych szkół w całej Polsce!
Wiemy, że dobra edukacja uczniów wymaga dużych pokładów energii, rzetelnego przygotowania do lekcji oraz skupienia na potrzebach dzieci. Dlatego wkładamy dużo serca w to, aby odpowiednio wspierać naszą kadrę. Przez cały rok lektorzy Early Stage mają dostęp do darmowych szkoleń - online oraz stacjonarnych, oraz pełnego wsparcia metodycznego.
Razem z nami rozwijają również swoją karierę z wewnętrznym programem rozwoju i awansu Talent Booster!

A może myślisz o założeniu własnej szkoły językowej? Dołącz do społeczności franczyzobiorców Early Stage!
Z nami łatwo przejdziesz do działania, aby zrealizować marzenie o własnej szkole. Nie musisz zaczynać od zera ani podejmować dużego ryzyka finansowego. Skorzystaj ze sprawdzonego scenariusza i poprowadź własną szkołę językową pod marką Early Stage. Pomożemy Ci zbudować bezpieczny biznes od podstaw. Będziemy Cię wspierać we wszystkich aspektach budowania i rozwijania swojej szkoły. Oprócz gotowej metodyki oraz autorskiego programu nauczania, możesz liczyć na ogrom wsparcia marketingowego, szkoleniowego, administracyjnego, HR-owego i z obszaru IT.

Zastanawiasz się nad współpracą z nami? Sprawdź jacy jesteśmy naprawdę i przekonaj się, że YOU MATTER!

Nasze aktualne oferty pracy możesz sprawdzić na universe.earlystage.pl/praca/oferty-pracy
Więcej informacji o franczyzie Early Stage na franczyza.earlystage.pl
Wejdź na stronę Early Stage dla nauczycieli: universe.earlystage.pl
Dołącz do naszej grupy na FB i korzystaj z ciekawych materiałów edukacyjnych i bezpłatnych szkoleń Teachers’ Universe

Najnowsze oferty pracy od Early Stage

    do góry