ATERIMA MED

Zgłoś się do nas, a znajdziemy dla Ciebie pracę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Zostań naszą opiekunką w 3 prostych krokach!

Krok 1

Zadzwoń do nas na nr 12 341 15 15 lub wypełnij formularz na naszej stronie.
Oddzwonimy maksymalnie w ciągu 1 dnia roboczego.

Krok 2

Przeprowadzimy krótką rozmowę, zapytamy o Twoją znajomość języka niemieckiego oraz przedstawimy ofertę pracy.

Krok 3

Podpiszemy z Tobą umowę i zorganizujemy Twój wyjazd.

Zdaniem naszych Opiekunów

91%

Opiekunów wysoko ocenia spotkanie z naszym Rekruterem

70%

Opiekunów wysoko ocenia zaangażowanie naszych Koordynatorów

80%

Opiekunów uważa, że nasi Koordynatorzy posiadają dużą wiedzę i kompetencje

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy opiekuna?

Sprawdź wymagane kwalifikacje i najczęstsze obowiązki opiekuna osób starszych

Wymagane kwalifikacje:

  • co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą (zawodowe lub rodzinne),
  • gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec (min. 6 tygodni),
  • empatia, wrażliwość na potrzeby osoby starszej.

Obowiązki:

Wsparcie podopiecznego w codzienych czynnościach (jedzenie, mycie, ubieranie, poruszanie się), proste prace domowe, dotrzymywanie towarzystwa i aktywizacja osoby starszej.

Warunki mieszkaniowe:

Opiekun / opiekunka mieszka w domu osoby starszej, ma zapewniony oddzielny pokój, w zależności od możliwości rodziny podopiecznego udogodnienia, np. własna łazienka, czy dostęp do internetu i inne.

Chcesz podszkolić swój niemiecki?

Ucz się z kursami ATERIMA MED!
Specjalnie z myślą o naszych Opiekunach przygotowaliśmy darmowe kursy językowe z nagraniami audio na dwóch poziomach: